I just found a new LFS near my house. ( about 10 min) This new info is great because i was driveing like 45 in to the others. Anyway they sell premixed water.( made with RO) For 60 cents a gallon. How does that compair with anyone else that buys it from their LFS. Has anyone figured out what it costs them to make it themself?



